Tagasiside

Kohaletoimetamine

Kauba kohaletoimetamine

Soovi korral postitame kauba Omniva ja Smartposti pakiautomaatide kaudu. Selleks tee transpordi nimekirjast vastav valik. Hind 2,99 eur

Kauba kohaletoimetamiseks on võimalus ka kasutada DPD kullerteenust. DPD kulleriga saad kauba mugavalt tellida koju või kontorisse. DPD kulleriga postitame kauba maksimaalselt 1-10 tööpäeva jooksul (va. nädalavahetused ja riiklikud pühad). Kullerfirma saadab Teie poolt antud telefoninumbrile teavitussõnumi, milles teavitatakse paki saabumise orienteeruva ajavahemiku. 

Tellitud kaubale on võimalus ka ise järgi tulla. Kids Decor OÜ asub Tallinnas, Seebi 22. Kaubale ise järgi tulles palume eelnevalt ühendust võtta ning sobiv aeg kokku leppida. 

Kauba tagastamine

Kui tellitud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis on Kliendil õigus ostetud kaup 14 päeva jooksul tagastada alates kättesaamise hetkest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ning kahjustamata originaalpakendis. Kahjustatud või kasutatud kaup tagastamisele ei kuulu. Kauba tagastamiseks palume saata kõigepealt info meiliaadressile info@kidsdecor.ee, sisaldades tagastamise põhjust, toote nimetust ning enda nime. Tagastatava toote transport toimub saatja kulul.  

 

KidsDecor @ 2021 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee